2014-01-31

Meninio skaitymo konkursas

Sausio 29 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko meninio skaitymo konkursas „Privalom iš savęs / kažką išmesti, /kad Donelaitis / Tilptų širdyje“ (Just. Marcinkevičius). Konkursą organizavo Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius, Prienų švietimo centras, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka. Konkurso rėmėjai: Prienų rajono savivaldybė, TEO LT, AB.

Garso įrašas iš meninio skaitymo konkurso „Privalom iš savęs / kažką išmesti, /kad Donelaitis / Tilptų širdyje“ (Just. Marcinkevičius).

poetinio žodžio mėgėja (jo15enator@gmail.com)

2014-01-30 14:13
Labai patiko visas renginys, o ypač graži buvo 1 dalyje moksleivių meninė kompozicija pagal K. Donelaičio „Metus“. Smagu buvo vėl pamatyti mėgstamą aktorę Doloresą Kazragytę. Antroje dalyje maloniai nustebino mokytojai Anarsija Adamonienė ir Antanas Krūvelis. Smagu žiūrėti, kai tokio garbaus amžiaus žmonės mintinai skaitė K. Donelaičio tekstus ir eiles apie jį. Tikrai reikia ir daugiau tokių renginių, pavyzdžiui, Justino Marcinkevičiaus gimtadienio proga ir kt.

kristijonas raibuzis (kriste110@inbox.lt)

2014-01-30 11:32
labai smagus galetu vykti dazniau