2015-01-10

Sausio 10 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko Prienų rajono mokinių kūrybos almanacho „Prienų krašto vyturiai“ tryliktosios knygos pristatymas. Pasidžiaugti moksleivių kūryba bei padėkoti Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos direktorei Daivai Čepeliauskienei, jauniesiems kūrėjams, jų mokytojoms atvyko Prienų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, jaunimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis. Moksleiviams, jų mokytojams, rėmėjams dėkojo ir bibliotekos direktorė Daiva Čepeliauskienė. Koncertavo Prienų „Ąžuolo" progimnazijos mokyklos moksleiviai (muzikos mokytoja Lina Suchorukovienė). Knygos leidybą finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Žiūrėti  kvitrina.com